Ateikite pas mus ir problemų nebebus
Pradžia
Naujienos
Apie mus
Produktai
DUK
Patarimai
Nuorodos
Paieška
Kontaktai
Forumas
e-Parduotuvė

Topauto.lt
eXTReMe Tracker


Apie mus E-mail
2007 m. Gegužės 31 d. 12:09

Uždaroji akcinė bendrovė Dalaida įkurta 1996m. spalio mėn. Prekiaujame atsarginėmis dalimis tik japoniškiems ir korėjietiškiems automobiliams. Taip pat siūlome platų asortimentą akumuliatorių automobilinių alyvų, autochemijos ir automobilių priežiūros priemonių. Užsiimame mažmenine ir didmenine prekyba. Pagrindinė mūsų parduotuvė, sandėlis ir administracija randasi Marijampolėje.

Dalaida - japoniškų ir korėjietiškų automobilių dalys

Mes prekiaujame tik aukštos kokybės atsarginėmis dalimis, kurias patys importuojame iš Japonijos, Pietų Korėjos, Europos. Pas mus jūs nedaug terasite labai pigių kiniškų prekių, nes mes nuo 2005 m. pradžios kardinaliai pakeitėme asortimentą ir stengiamės tiekti tik aukščiausios kokybės atsargines dalis. Pagrindinis srautas yra tiesiai iš Japonijos ir Pietų Korėjos. Mūsų klientai tai labai palankiai įvertino, kadangi vis rečiau tenka užsukti į servisus.

Mes taip pat vykdome operatyvius originalių dalių užsakymus tiesiai iš gamintojų. Užsakymas įvykdomas per savaitę.

Pastoviems klientaims taikoma lanksti nuolaidų sistema. Jiems išduodamos asmeninės nuolaidų korteles su kintamu nuolaidos dydžiu.

Nuo 2013m pagrindinai orientuojamės į internetinę prekybą. Mūsų internetinę parduotuvę rasite adresu: www.japanautoparts.lt .

Atnaujinta ( 2015 m. Gegužės 16 d. 06:46 )
 
   Pradžia arrow Apie mus