Ateikite pas mus ir problemų nebebus
Pradžia
Naujienos
Apie mus
Produktai
DUK
Patarimai
Nuorodos
Paieška
Kontaktai
Forumas
e-Parduotuvė

Topauto.lt
eXTReMe Tracker


Pakaitinimo žvakės E-mail
2012 m. Vasario 02 d. 10:18

Nors klimatologai vieningai prognozavo, kad šiemet žiemos nebus, ji kažkaip atėjo netikėtai sausio mėnesio paskutinę savaitę. Atėjus šalčiams, prasideda problemos ir su automobilio užvedimu. Jei automobilio užvedimo ir kuro sistemos tvarkingos, tai problemų nekyla. Kai kurių netikėtumų galima išvengti tinkamai paruošus automobilį žiemos sezonui, nekreipiant dėmesio į šiltos žiemos prognozes. Deja, kai kurios problemos išryškėja, tik gerokai pašalus. Vienas iš tokių problematiškų elementų yra pakaitinimo žvakęs. Jos, mums atrodo, nustoja veikti būtent tada, kai jų labiausiai reikia.

Neveikiančias žvakes reikia keisti naujomis. Naujų žvakių tarnavimo laikas priklauso nuo automobilio elektros sistemos tvarkingumo ir nuo žvakių kokybės. Žinoma, kad labai pigios žvakės ilgai nelaikys. Taip pat nelaikys žvakės, kurios netinkamai parinktos konkrečiam automobiliui, kadangi jos turi atitikti automobilio pakaitinimo sistemos parametrus: įtampa, kaitimo laikas, srovė.

Mes jums siūlome įsigyti kokybiškų HKT ir EIKO pakaitinimo žvakių, pagamintų Japonijoje.

Image

Image

Turime pakankamai platų asortimentą. Reikalingas žvakes galite rasti mūsų e-parduotuvėje, arba kreiptis nurodytais kontaktais.

Atnaujinta ( 2015 m. Gegužės 15 d. 08:07 )
 
   Pradžia arrow Naujienos arrow Naujienos arrow Pakaitinimo žvakės