Ateikite pas mus ir problemų nebebus
Pradžia
Naujienos
Apie mus
Produktai
DUK
Patarimai
Nuorodos
Paieška
Kontaktai
Forumas
e-Parduotuvė

Topauto.lt
eXTReMe Tracker


Naudingi priedai E-mail
2011 m. Gegužės 18 d. 10:27

Image

 Eksploatuojant automobilį, iškyla tai vienokios, tai kitokios problemos su variklio darbu. Kai kurias iš šių problemų labai paprasta išspręsti net be serviso pagalbos arba remonto. Tam pakanka tik panaudoti atitinkamą priedą variklio alyvai, kurui arba aušinimo sistemai. Kad palengvinti smulkių problemų sprendimą, pristatome keletą populiariausių priedų, pagamintų gerai žinomo Vokietijos gamintojo LIQUI MOLY:

Image

Oil Additiv - priedas į variklinę alyvą su MoS2 (molibdeno disulfidu). Mažina trintį, kuro ir tepalo sąnaudas, pagerina variklio tepimą.

Image

Hydro-Stössel-Additiv - priedas į variklinę alyvą, mažinantis hidraulinių kėliklių darbo triukšmą. Šis priedas gan efektyviai išsprendžia hidrokompensatorių barškėjimo problemą.

Image

Visco-Stabil - priedas į variklinę alyvą, stabilizuojantis klampumą. Sumažina alyvos sąnaudas. Neleidžia tepalui skystėti prie didelių apkrovų. Tai taip vadinamas "medus", kuris šiek tiek prailgina pavargusio variklio tarnavimą.

Image

Getriebeoil-Additiv - priedas į mechaninės transmisijos alyvą su MoS2 (molibdeno disulfidu). Sumažina trintį, pagerina transmisijos darbą. Taip pat sumažėja transmisijos triukšmas.

Image

Ventil Sauber - priedas į benziną vožtuvų valymui. Sumažina kuro sąnaudas, atstato variklio galią sumažina dujų kenksmingumą, apsaugo nuo korozijos. 

Image

Super Diesel Additiv - augiafunkcinis priedas į dyzeliną. Padidina dyzelino citano skaičių, pagerina jo užsiliepsnojimą ir sudegimą, sumažina kuro sąnaudas, išvalo kuro sistemą nuo užteršimų, apsaugo nuo korozijos. Tinka prastos kokybės kuro pagerinimui.

Image

Diesel-Spülung - priedas į dyzeliną kuro sistemos valymui. Koncentruotas ploviklis profesionaliam valymui. Padidina cetano skaičių, saugo nuo korozijos. Turi BMW ir Mitsubisshi leidimus. 

Image

Kühlerdichter - priedas į aušinimo skystį sandarinimui. Hermetizuoja nedidelius nesandarumus aušinimo sistemoje, užtikrina patikimą variklio aušinimą. 

Image

Kühlerreiniger - priedas į aušinimo skystį plovimui. Valo aušinimo sistemą nuo kenksmingų nuosėdų, neleidžia perkaisti varikliui. 

Pilną LIQUI MOLY asortimentą ir kainas galite rasti mūsų e-parduotuvėje.

Atnaujinta ( 2015 m. Gegužės 16 d. 09:45 )
 
   Pradžia arrow Naujienos arrow Naujienos arrow Naudingi priedai