Ateikite pas mus ir problemų nebebus
Pradžia
Naujienos
Apie mus
Produktai
DUK
Patarimai
Nuorodos
Paieška
Kontaktai
Forumas
e-Parduotuvė

Topauto.lt
eXTReMe Tracker


Padangų eksploatavimo problemos E-mail
2008 m. Lapkričio 19 d. 14:19

Padangos dėvisi. Jos dėvisi nevienodai. Kad išlyginti dėvėjimąsi, praktikuojamas priekinių padangų sukeitimas su galinėmis, tačiau nemanona, kad tai geriausias būdas išlyginti padangų dėvėjimąsi.

Pagalvokite: padangos dėvisi unikaliai, nudyla tik tam tikros sritys, prisitrina pagal automobilį. Jei padangas sukeisite, padanga prisitrynusi ant vienos ašies, kitoje turės vėl prisitrinti, kad pradėtų dilti tolygiai.

Ką daryti, jei kurios nors ašies padangos susidėvėjusios netolygiai, tačiau didesnė protektoriaus dalis dar tinkama naudojimui? Pirkti naujas padangas, o netolygiai susidėvėjusias išmesti? Yra pigesnis ir visai neblogas sprendimas - nusipirkti tik dvi naujas padangas ir uždėti jas ant priekinės ašies, o sudėvėtas - ant galinės. Aišku, jei automobilis varomas visais keturiais ratais, keisti teks visas padangas.

Detaliau apie padangų netolygaus greitesnio dilimo priežastis rasite žemiau esančioje lentelėje.

Netolygų padangų nusidėvėjimą lemia ratų, padangų ir pakabos geometrinė būklė, taip pat netinkamas oro slėgis padangose:

ImageVartotojų komentarai
Prašome nenaudoti necenzūrinių žodžių. Tokie komentarai bus trinami, o registruotas vartotojas užblokuojamas.
Iš anksto dėkojame.

Komentavo Erika on 2011-07-16 12:50:17
Susidėvėjo padangos? Nežinai kur jas eksploatuoti? Sužinok, apsilankyk http://www.motomanai.lt/uz_gamta/ sužinosi reikalingą informaciją kur dėti nereikalingas padangas, bei kitokias vertingas naujienas

Please login or register to add comments

Atnaujinta ( 2015 m. Gegužės 16 d. 19:03 )
 
   Pradžia arrow Patarimai arrow Padangų eksploatavimo problemos