Ateikite pas mus ir problemų nebebus
Pradžia
Naujienos
Apie mus
Produktai
DUK
Patarimai
Nuorodos
Paieška
Kontaktai
Forumas
e-Parduotuvė

Topauto.lt
eXTReMe Tracker


DUK


e-Parduotuvės instrukcija E-mail
2009 m. Birželio 08 d. 10:30

Maniu punkte "e-Parduotuvė" jūs rasite mūsų elektroninį katalogą, kuriame matosi visas sandėlio asortimentas. Čia išsirinktas prekes galite ir nusipirkti.

Kad nekiltų daug klausimų, kaip naudotis šiuo katalogu, pateikiame trumpą instrukciją:

Užėjus į katalogą, jūsų paprašys identifikuoti savo automobilį, kad būtų teisingai jam parinktos atsarginės dalys. Tam jūs turite paeiliui pasirinkti:

 1. automobilio gamintojas - čia manau visiems aišku, todėl pasirenkame, ir atsiranda kitas sąrašas automobilio markės pasirinkimui.
 2. automobilio markė - taip pat viskas aišku, todėl pasirenkame ir atsiranda variklio darbinių tūrių sąrašas. Čia tik turite atkreipti dėmesį, jei jūsų automobilis dyzelinis arba universalas (karavanas, kombi). Tada reikia pasirinkti markę su prierašu "DIESEL", "KOMBI" arba "KOMBI DIESEL"
 3. variklio darbinis tūris (kubatūra) - jei nežinote, tai rasite techniniam pase. Reikia atsiminti, kad darbinis tūris apvalinamas pagal matematines taisykles iki dešimtųjų dalių, pvz.: 1,344 atitinka 1,3, o 1,372 atitinka 1,4. Pasirinkus, atsiranda automobilio specifikacijos sąrašas.
 4. automobilio specifikacija - iš išsiskleidusio sąrašo pirmiausiai pasirenkate atitinkantį gamybos metų diapazoną, toliau pasitikrinate automobilio kėbulo tipą, variklio tipą. Jei viskas atitinka, tai spaudžiate tą punktą. Kaip nustatyti variklio tipą ir kėbulo tipą, rasite žemiau.
 5. prekiu grupė - patogumo dėlei visos prekės yra sugrupuotos į konstrukcines arba paskirties grupes, todėl iš sąrašo turite pasirinkti prekių grupę. Pasirinkus prekių grupę, pamatysite visas tos grupės prekes, tinkančias jūsų automobiliui. Toliau galite pasirinkti įvairias prekių grupes ir matyti tos prekių grupės prekes - iš naujo suvedinėti automobilio duomenų nereikia.

Prekių lentelės paaiškinimai:

 1. Kodas - tai unikalus prekės kodas, pagal kurį galite užsisakyti norimą prekę. Paspaudus ant fotoaparato piktogramos, galite matyti prekės paveikslėlį, jei jis tai prekei yra.
 2. Pavadinimas - prekės pavadinimas. Prie pavadinimo esantis skaitmeninis-raidinis simbolių rinkinys rodo kataloginį nr. Jei prekiė su skirtingais kodais kataloginis nr. vienodas, tai tos prekės vienodos ir skiriasi, arba gamintojai, arba įpakavimas. Ant pavadinimo palaikę pelės žymeklį, pamatysite pastabas tai prekei, jei jos yra.
 3. Mato vnt. - kiek ir kokiam pavidale gaunate prekių už nurodytą kainą. vnt - vienetas, kpl - komplektas, kpl2 - komplektas iš dviejų vienetų ir t.t.
 4. Kiekis - jei prekė yra sandėlyje, tai matysite "Yra". Jei šiuo metu nėra, tai matysite "0". Jei domina būtent prekė su nuliniu likučiu, skambinkite ir pasiteiraukite arba įveskite kiekį ir išsiųskite užklausimą tiesiai iš e-parduotuvės.
 5. Kaina - tai mažmeninė kaina EUR su PVM.
 6. Pozicija - tai prekės vieta automobilyje, pvz.: LOW - apačia, UP - viršus, FRONT - priekis, REAR - galas, FL - priekinis kairysis (front left), RR - galinis dešinysis (rear right) ir t.t.
 7. Gamintojas - tai prekės gamintojas, arba pakuotojas.
 8. Kilmės šalis - prekės kilmės šalis.
 9. Pirkti - galite nusipirkti prekę internetu. Tam į langelį įvedate reikalingą prekių kiekį ir spaudžiate "Į krepšelį", kad įdėtumėte pasirinktą prekę į virtualų krepšelį. Meniu punkte "Krepšelis" rasite visas prekes, jau esančias prekių krepšelyje. Krepšelio apačioje paspaudus mygruką pirkti, bus paprašyta suvesti savo kontaktinius duomenis, prekių pristatymo būdą ir patvirtinti arba anuliuoti savo pirkimą.

Kėbulo nr. (VIN) iššifravimas:

Automobilio kėbulo nr. arba VIN galite rasti techniniame pase eilutėje, pažymėtoje "E". Tai 17 ženklų seka, pagal kurią galima nustatyti ir kėbulo tipą. Žemiau pateiksime pakankamai kėbulo nr. fragmentų, kurie jums padės išmokti nustatyti kėbulo tipą. Kėbulo tipas paryškintas:

 • DAEWOO - KLAJF1981TB******
 • DAIHATSU - JDAL601S000******
 • HONDA - 1HGCE27200A******
 • HYUNDAI - KMHJG31RP1U******
 • KIA - KNEGC2232T5******
 • MAZDA - JMZBA133200******
 • MITSUBISHI - JMBSNEA2A1Z******
 • NISSAN - SJNFAAP10U0******
 • SUBARU - JF1BG7LJ4VG******
 • SUZUKI - JSAEMA61S00******
 • TOYOTA - SB153CBK00E****** jei nėra kėbulo nr. atitinkančio tipo, tai reikia ieškoti ant po variklio gaubtu esančios papildomos lentelės, kur bus užrašyta, pvz.: MODEL TYPE: CT190L-BEMDSW

Variklio tipo nustatymas:

Variklio tipas - tai raidžių ir skaitmenų seka. Variklio tipą rasite techniniame pase prie variklio darbinio tūrio. Jei tan nebus įrašyta, tai reikia žiūrėti ant variklio bloko.

Jei kils klausimų, rašykite mums nurodytais kontaktais, ir mes jums tikrai padėsime.

Atnaujinta ( 2015 m. Gegužės 15 d. 05:37 )
Kaip užsisakyti prekes E-mail
2007 m. Spalio 15 d. 00:00

Norint užsisakyti prekes, kurių nėra mūsų sandėlyje arba kurias vežame tik pagal užsakymą, patogiausia tai padaryti mūsų e-Parduotuvėje arba reikia atvykti į bet kurią mūsų parduotuvę, pasirašyti sutartį-užsakymą ir sumokėti avansą 50% nuo užsakymo sumos. Tada pradedamas vykdyti užsakymas.

Jeigu jūs gyvenate kitame mieste ir negalite atvykti į kurią nors mūsų parduotuvę, tai užsakymą galite pateikti ir telefonu, elektroniniu paštu arba tiesiai iš mūsų svetainės. Pateikiant užsakymą, jums bus pranešta visa užsakymo suma ir reikalingo pravesti avanso suma. Avansą reikia pervesti į mūsų įmonės atsiskaitomąją sąskaitą. Kai pinigai įplauks į mūsų sąskaitą, bus pradėtas vykdyti užsakymas. Apie užsakymo įvykdymą bus pranešta jūsų nurodytais kontaktais. Jums pageidaujant, prekės bus išsiųstos nurodytu adresu.

Užsakydami prekes, turite žinoti:

 1. Prekės atvežimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo avanso gavimo dienos.
 2. Atsisakius prekės, avansas negrąžinamas.
 3. Neatsiėmus prekės dviejų savaičių laikotarpyje, sutartis anuliuojama, avansas negrąžinamas.
 4. Siuntimo išlaidas nuo mūsų įmonės iki užsakovo apmoka užsakovas, jeigu nesusitarta kitaip.
 5. Užsakytos kokybiškos prekės atgal nepriimamos.
Atnaujinta ( 2015 m. Gegužės 15 d. 05:48 )
Kaip nusipirkti prekes ten, kur nėra mūsų parduotuvės? E-mail
2007 m. Birželio 22 d. 11:37

Mes sulaukiame daug klientų skambučių iš kitų miestų, iš kurių pakankamai toli atvažiuoti iki mūsų artimiausios parduotuvės. Todėl, norėdami taupyti mūsų klientų laiką, pristatome naują paslaugą - prekių pristatymą į bet kurį Lietuvos miestą.

Ši paslauga veikia sekančiai:

 1.  Telefonu arba gaunate informaciją apie jus dominančias prekes ir pateikiate užsakymą.
 2. Mes jūsų nurodytu e-paštu arba faksu išsiunčiame išankstinio apmokėjimo sąskaitą, pagal kurią jūs pervedate pinigus į mūsų įmonės sąskaitą.
 3. Kai tik pinigai atsiranda mūsų sąskaitoje, mes tą pačią dieną jums išsiunąiame prekes.
 4. Arba paprasčiausiai pirkite prekes mūsų e-Parduotuvėje ir jums nereikės atlikinėti visų ankstesnių punktų.

Prekių siuntimo terminai ir sąlygos:

Prekės pristatomos į  jūsų  miesto autobusų stoties siuntų skyrių, iš kurio siuntą reikės atsiimti patiems. Jei jūsų miestelyje autobusų stoties nėra, tai siuntą teks atsiimti tiesiai iš autobuso. Pristatymo kainas į autobusų stoties siuntų skyrių rasite čia.

Prekių siuntimo išlaidos bus įskaičiuotos į prekių kainą. Užsakant prekių už daugiau kaip 300,- LT ir jei svoris neviršija 10 kg, pristatome nemokamai.

 

 

Atnaujinta ( 2015 m. Gegužės 15 d. 06:14 )
 
   Pradžia arrow DUK